OH MY DOODLES!

Życie psiaków u nowych właścicieli

Dzień dobry wszystkim! Dawno mnie tu nie było, wiem, musicie mi to wybaczyć?. Pracy przy psiakach jest niezwykle dużo, jednocześnie rozwijam doodlepals.pl i nie chcę zaniedbywać ani sklepu, ani tym bardziej czworonogów. Siłą rzeczy oberwał blog, ale obiecuję, że poprawię się z regularnością! No ale do rzeczy – jak mogliście zauważyć na Instagramie hodowli, jakiś czas temu wystartowaliśmy z naborem wniosków na zakup nowego miotu. Część z Was może się zastanawiać, jak wygląda życie psiaków u nowych właścicieli? Czy mam później kontakt z właścicielami zwierząt, które wydałam w ramach hodowli?

Fibi
Mollie i Lily
Nina
Kira
Dynia
Olaf
Ginger
Manu

Wielokrotnie podkreślałam i na blogu i na mediach społecznościowych, że dobro psów jest dla mnie szalenie istotne. Stąd między innymi procedury weryfikacyjne chociażby w postaci naboru i rozmów z kandydatami do zakupu. Moja troska o zwierzaki nie kończy się z momentem wydania psiaków nowym właścicielom. Każdy nowy właściciel doodle’a wie, że może na mnie polegać i że z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, udzielę wskazówek i porad nawet po zakończeniu procedury przekazania psa. Co więcej – robię to z nieukrywaną radością, będąc wdzięczna za okazane zaufanie 🙂 Najpiękniejszym przykładem tej wdzięczności są zdjęcia, które regularnie dostaję od nowych właścicieli. Widok Waszych uśmiechniętych twarzy i merdającego psiego ogonka daje mi ogromną radość i poczucie spełnienia.??Psy – w przeciwieństwie do ludzi – nie potrafią udawać emocji, zakładać “maski”, dlatego widok szczęśliwego psiaka u nowych właścicieli to dla mnie motor napędowy do dalszej pracy. Z tego miejsca bardzo serdecznie dziękuję wszystkim dotychczasowym osobom, które odebrały swoje mioty. Pamiętajcie, że zawsze jestem do Waszej dyspozycji, służę radą i podpowiedzią. A jeśli będziecie przejazdem w okolicach Poznania – koniecznie kawka i spacer!??

Na sam koniec krótkie przypomnienie dla osób, które ubiegają się o zwierzaka. Jeśli macie jakiekolwiek pytania w kwestii wniosków, ewentualnego życia z psiakiem czy samej rasy doodle, proszę o kontakt wyłącznie pod mailem cavadoodles@gmail.com. Często wysyłacie pytania na skrzynkę kontakt@doodlepals.pl, która jest mailem sklepu i służy do obsługi zamówień z doodlepals.pl . Bardzo więc proszę, by ewentualne pytania kierować wyłącznie na cavadoodles@gmail.com, a skrzynkę sklepową pozostawić do zapytań o ofertę sklepu 🙂

do następnego ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *