OH MY DOODLES!

Sławne osoby z doodle’ami

Hej!? Pewnie zauważyliście, że coraz więcej polskich celebrytów i osób znanych z pierwszych stron gazet pozuje z doodle’ami. Za granicą, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych ta sytuacja wygląda jeszcze bardziej intensywnie. Niemal w każdej branży rozrywkowej znaleźć można osobę z cavapoo, goldendoodle, maltipoo czy innym przedstawicielem rodziny doodle! Ten wpis powstaje nieco z przekory do wszystkich doodle’o-sceptyków, którzy twierdzą, że moda na te psiaki jest sztucznie lansowana.? Ciekawi Was, kto za granicą pojawia się na ściankach lub sesjach zdjęciowych z tą rasą? Koniecznie sprawdźcie ten wpis!

Zagraniczną plejadę gwiazd z doodle’ami otworzą piosenkarki, głównie przedstawiciele nurtu pop i r’n’b. Jedną z pierwszych osób była Ariana Grande, która jest właścicielką kasztanowego labradoodle. Na zdjęciu widać, jak psiak wtula się w tę piosenkarkę, niemal tworząc jedność z jej brązowymi włosami.


Kolejną artystką jest Jennifer Lopez, która pochwaliła się światu jasnobrązowym goldendoodle’m.

Takim samym umaszczeniem, lecz inną rasą (dokładniej: cavapoo) może pochwalić się piosenkarka i ambasadorka dobrej woli UNICEF – Katy Perry.

Barbadoska piękność, czyli Rihanna, posiada uroczego rudzielca rasy maltipoo.

Słynna Hannah Montana, czyli Miley Cyrus w poprzednim wcieleniu scenicznym, była właścicielką białej Sophie, suczki rasy Maltipoo.

Poza przedstawicielami branży muzycznej, znaleźć można kilkanaście innych przykładów w świecie celebrytów, którzy posiadają doodle’a. Modelka Taylor Hill zachwyca zdjęciami w asyście mini labradoodle, z którym to podbija świat pośród licznych wypraw outdoorowych.

Hugh Jackman, czyli słynny Wolverine, na co dzień jest zdecydowanie bardziej potulny i miły, niż filmowy przedstawiciel X-Menów.?Wizerunku tego dopełnia biszkoptowy cavapoo, z którym często jest widywany w Melbourne.

Negin Mirsalehi, czyli założycielka Gisou i laureatka “Forbes 30 under 30” jest posiadaczką labradoodle’a, którego konto na Instagramie obserwuje blisko 62,5 tysiąca osób!

Polskie podwórko? Proszę bardzo!?

Natalia Szroeder – maltipoo.

Tamara Arciuch – maltipoo.

Ewa Szabatin – cavapoo (i to z mojej hodowli!).

Adam Sztaba – maltipoo.

Magdalena Kanoniak “Radzka” – także doodle!

Właścicieli tej rasy znajdziemy także w polityce, ale jak wiadomo, jest to temat drażliwy, więc spuśćmy kurtynę milczenia w tej kwestii.? Nie zmienia to jednak faktu, iż doodle obecnie są już dosłownie wszędzie, a lista celebrytów posiadających tę cudowną rasę będzie stale rosnąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *